KÜSI KOHE – Suhtle minuga messengeri aknas

Mis on tark üürimine?

Kodu valik

Ka üüritav pind võib olla sulle hubaseks koduks. Meid ümbritsev keskond mõjutab kaudselt seda kuidas me mõtleme ja tunneme, kaasaarvatud ka meie kodu. Kui kodus on kopitanud lõhn ja 20 -40 aastat vana sisustus – siis see ei ole üldse edu ja kõrge lennuga ideede genereerimiseks parim võimalik keskond. Oma kogemusest võin öelda, et see mõju on eriti suur naistele – kui vannitoas on vähe meigivaldust, või köök on nigel ja ebamugav. Sellest tulenevalt on hea kodu see, kus on mõnusad mugavused ja kaasaegsed lahendused, mis loob ja toetab täisväärtuslikku elu.

Kiire lahendus sinu probleemidele

Hea üürisuhte aluseks korteriomaniku ja üürniku vahel on üürniku väärtustamine, hea elukeskonna loomine ning üürniku ja kinnisvaraomaniku probleemide kiire lahendamine. Valides meie hallatvaid kortereid saad alati kindle olla, et sinu mure saab parima võimaliku lahenduse – olgu see siis tilkuv veekraan või logisev käepide.

Korrektne leping

Hea üürisuhte aluseks on hea leping, mis on vastavuses seadusasndlusega. Meie lepingud on koostanud oma ala spetsialistid ning võrdsetel alustel silmaspeetud mõlma lepingu osapoolte huve. Sinna kuuluvad kõikvõimalikud teated ja üleandmis – vastuvõtmisaktid kinnisvaraomandi üleandmisel.

Kõik vajalik ühest kohast

Sinu kui üürniku jaoks on loodud eraldi koht kuhu saad sisestada kõik vajalikud näidud mõõturitelt, ning olla kindel, et vastav info jõuab korteriomaniku või teenusepakkujani. Samuti saad meilt tellida ja küsida nõu remonditööde, puhastus-ja kolimisteenuste osas.

Soovituskiri

Kui oled üüripinnalt lahkumas, küsi alati oma üürileandja käest soovituskirja, see hõlbustab märgatavalt uue üüripinna leidmist, ning aitab luua üürniku ja üürileandja vahel usaldust.

Lisateenused

Üürnikuna kolides või elukohta muutes puutume kokku erinevate takistustega, mis vajavad lahendamist. Lähtuvalt sellest oleme koostanud lisateenuste nimekirja, mis aitavad sul erinevate olukordadega paremini toime tulla. Ajapikku hakkame aina enam väärtustama oma aega, ning tihtipeale on mõistlikum tellida enda koju koristaja või remondimees, sest siis saad rahulikult keskenduda oma põhitegevusele või millegi meelepärasega tegelemisele, näiteks: minna trenni veeta tore nädalavahetus lastega või hoopis lõbutseda sõbradega.

REMONDIMEES

Kui mõni kriuksuv kapp, lekkiv toru, paigaldust vajav lamp või mööbliese nõuvad meistri kätt siis saad selle just siit, võttes ühendust meiega messengeri aknas.

PUHASTUSTEENUS

Puhas kodu ja värske õhk tekitab alati heaolutunde, väärtusta oma aega ja veeda seda kvaliteetselt ning lase omaala parematel tegeleda sinu kodu koristusega.

KOLIMISTEENUS

Tihtipeale nõuab kolimine mitme mehe rammu, et toimetada oma sisustust ühest elamisest teise. Sobiva lahenduse leidmisel saame olla vastastikku kasulikud nii üürileandjale kui ka üürnikule.

Saada näidud

Aadress
Vesi
Gaas
Elekter

Suhtle minuga